instagram googleplus facebook dotpay
ico
Serwis wykorzystuje pliki cookies.
Kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie jakichkolwiek treści ze strony
www.biskowskiart.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
kontakt
separator zamów wizytówki ulotki plakaty wszystkie produkty separator zamów

Pomysłowość, nowoczesność i innowacyjność pod jednym adresem. Drukarnia internetowa oferująca kompleksową obsługę poligraficzną. Począwszy od projektowania, przez wydruk, aż po dostawę pod wskazany adres. Po co więc chodzić do drukarni? Najwyższa jakość materiałów i dbałość o szczegóły pozwala nam przygotowywać projekty i drukować materiały dla najbardziej wymagających klientów. Za każdym razem staramy się dopasować nasze możliwości do wymagań klientów.Przykładamy wielką wagę do ekologii, dlatego drukujemy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i bezwonnych tuszy. Jednak na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Jesteśmy gotowi na sprawdzian.

Oferujemy w pełni zautomatyzowany system, działający całodobowo, każdego dnia w roku. Zamówienia można składać w dowolnym momencie. Po wybraniu odpowiedniego produktu i jego parametów system pokaże dokładną cenę. Nie będzie, żadnych dodatkowych opłat.

Projektujemy. Doskonale rozumiemy, że nie każdy klient jest graikiem, dlatego oferujemy indywidualny projekt graficzny do każdego z produktów w naszym serwisie. Działamy nie tylko błyskawicznie, ale i profesjonalnie. Przekonamy się?

Drukujemy. Nowoczesne technologie pozwalają nam niezwykle szybko wydrukować nawet bardzo duże nakłady materiałów. Często wysyłkę oferujemy już nastepnego dnia. A w niektórych przypadkach nawet tego samego. Drukowanie „na wczoraj” nabiera nowego znaczenia.

Wysyłamy. Po starannym pakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki zostaje ona przekazana w ręce kuriera, który dostarczy ją pod wcześniej wskazany adres. Standardem w naszej drukarni jest darmowa dostawa. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat.

Postanowiliśmy odpowiedzieć na jeszcze jedno ważne pytanie. Dlaczego nazwa „biskowskiart.pl - drukarnia internetowa?” Przecież nie jest to łatwa nazwa, ciężko ją zapamiętać i nie rzuca się tak w oczy. To proste. Jesteśmy pewni tego co robimy i jak to robimy do tego stopnia, że sygnujemy to nazwiskiem, własną reputacją i z czystym sercem możemy się pod tym podpisać.

separator
Dane firmy: Obsługa klienta: Online:
biskowski.art - Dominik Biskowski
68-200 Żary, Szarych Szeregów 41/29
kontakt@biskowskiart.pl
tel. +48 881 77 99 18
www.facebook.com/biskowski.art
www.plus.google.com/+biskowskiartpl
www.instagram.com/biskowskiart.pl
NIP: 92 82 05 69 66
NIP UE: PL9282056966
Poniedziałek - Piątek
6:00 - 22:00
Bądź na bieżąco.
Siedziba firmy: Księgowość: Regulamin:
biskowskiart.pl - drukarnia internetowa
50-570 Wrocław, Kukuczki 28/27
faktury@biskowskiart.pl
tel. +48 881 77 99 18
www.biskowskiart.pl/regulamin.pdf